הקבוצה   |   יורוליג   |   אדריאטית   |   ליגת לוטו   |   גביע המדינה   |   גלריית התמונות   |   נוסטלגיה   |   פורום   |   Facebook   |   Youtube   |   Twitter
החלה חלוקת המנויים וההרשמה למועדון האוהדים הלב הצהוב
חלוקת המנויים החלה במשרדי הקבוצה אמש וכל המנויים מוזמנים לקבל את המוני שלהם. בנוסף, ההרשמה למועדון האוהדים הרישמי של מכבי "הלב הצהוב" לעונת 2007-2008 נפתחה, כך הודיעה אמש הנהלת העמותה. בכתבה הזו תוכלו לקרוא פרטים על פעילות המועדון, להתרשם ולהירשם על מנת לעזור להם לצבוע את ההיכל בצהוב בעונה הקרובה.
שתפו:
Share to Facebook Share to Twitter Email This More...
מאת:  אופיר אינדיג   תאריך: 2/10/2007   שעה: 09:14     


חלוקת המנויים לאוהדי מכבי נפתחה ואתמול במשרדי המועדון, מנויי הקבוצה לעונה הקרובה מתבקשים להגיע למשרדי המועדון ברחוב הירקון 193 בת"א על מנת לאסוף את המנוי שישמש אותם לעונת המשחקים הקרובה.

היום, מועדון האוהדים הרשמי של מכבי עלית ת"א, "הלב הצהוב" פותח את עונתו השישית כמועדון הרשמי של הקבוצה, לאחר חמש עונות מוצלחות ופוריות שהביאו עשרות פעילויות למען ובשביל אוהדי הקבוצה בתיאום ובשיתוף מכבי ת"א.

אתר האוהדים מכביפאנס מאפשר לעמותת הלב הצהוב לרשום דרכו את החברים לשנה הנוחכית. כל האחריות על ההרשמה היא על עמותת הלב הצהוב בלבד, לרבות התשלום. אנו מאחלים לעמותה הצלחה בהמשך דרכה.


אז איך נרשמים?

מספר דרכים להרשם ללב הצהוב:

1. מלאו טופס הצטרפות ותוך מספר דקות אתם חברים רשומים במועדון האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל, הלב הצהוב. ההרשמה דרך האתר היא בטוחה, המערכת מאובטחת
ואין כל סכנה ברישום דרך אתר האינטרנט. פשוט לחצו כאן ותהפכו תוך מספר דקות וקליק אחד לחברים רשומים. אתר Maccabifans שמ לעזור למועדון האוהדים הלב הצהוב עם מערכת ההרשמה.

אז במידה ואתם לא מנויים, גרים רחוק מהמרכז ואין באפשרותכם להירשם דרך הדרכים האחרית שאנו מציעים, פשוט הירשמו בדרך הקלה ביותר:

לחצו כאן כדי להרשם למועדון האוהדים הלב הצהוב!

2. החל מהיום, במהלך חלוקת המנויים של מכבי עלית ת"א במשרדי המועדון, ממוקם דוכן הרשמה בתוך משרדי הקבוצה שיפעל לאורך כל תקופת חלוקת המנויים. כל אחד אשר מגיע לאסוף את המנוי מוזמן לדוכן ההרשמה של הלב הצהוב, אם להירשם או להתרשם מן הפעיליות אשר אנו מציעים.

3. מי שמנוי יוכל להירשם דרך דוכני ההרשמה הממוקמים בהיכל נוקיה בזמן המשחקים במחזורים הראשונים של העונה. הדוכן הראשון בהיכל נוקיה יוקם בזמן המשחק הראשון של מכבי העונה, מול לה מאן בתאריך 25.10.

4. ניתן להירשם גם בשליחת טופס ההצטרפות. או באמצעות הדואר: ת"ד 34 ראשל"צ 75100, או באימייל (למשלמים בכרטיסי אשראי בלבד): info@maccabifans.co.il

להורדת טופס ההצטרפות לחצו כאן. מלאו ושלחו!


עלות חברות לשנה

עלות ההרשמה למועדון נשארה כפי שהיתה בכל שנות פעילותו: 70 ש"ח למבוגר, 50 ש"ח לנוער וחיילים עד גיל 21 כאשר כל מי שהיה חבר בעונה שעברה יקבל הנחה של 10 שקלים!


על המועדון

מועדון הלב הצהוב המונה 1,500 אוהדים הוקם בשנת 2001 ביוזמת אוהדיה הותיקים והמסורים של מכבי תל-אביב בכדורסל. העמותה הינה מועדון האוהדים הרשמי של מכבי עלית ת"א ופועלת בתיאום עם הקבוצה כאשר הממונה עליה מטעמה היא גברת לירון פנאן, האחראית על הקשר עם הקהילה במכבי ת"א.

"הלב הצהוב" הציב לעצמו כמטרה - שיפור האווירה הספורטיבית, עידוד הקבוצה במשחקי הבית והחוץ, פעילות נגד גזענות ואלימות, חיזוק הקשר בין הקבוצה לאוהדים תוך קיום מפגשים בלעדיים עם השחקנים, המאמנים וחברי ההנהלה ושמירה על קשר עם שחקני העבר, הטבות לאוהדים – חבילות מוזלות למשחקי חוץ, כרטיסי משחק מוזלים, אביזרי עידוד וביגוד, טורנירי כדורסל ואירועים. "הלב הצהוב" מהווה מקור לפעילות משותפת בין שחקני הקבוצה והאוהדים למען הקהילה ורואה בעצמו שגריר ייחודי לפעילות התנדבותית בתוך קהילת מכבי ת"א ומחוצה לה, בארץ ובחו"ל.


פעילויות הלב הצהוב

שימו לב, פעילויות הלב הצהוב עולות לאוהד שלא רשום במועדון למעלה מ-600 שקלים בשנה בחישוב אומדני. לחבר הלב הצהוב הכל מגיע בחינם אחרי תשלום שנתי של 70 ש"ח למבוגר ו-50 ש"ח לנוער וחיילים:

כרטיס חבר והנחות לבתי עסק ברחבי הארץ

לאחר ההרשמה ישלח אליכם כרטיס חבר עם שמכם מוטבע עליו. כרטיס זה, בנוסף לעיצוב המיוחד שלו מזכה אתכם בהנחות ומבצעים בבתי עסק ברחבי הארץ! רעבים? צריכים תספורת? אוהבים מסיבות? רוצים לקנות מתנה לחג?

עשרות בית עסק ברחבי הארץ משתפים פעולה עם הלב הצהוב ומציעים לכם הנחות ומבצעים בלתי רגילים. השנה אנו נמשיך לספק ולצרף עוד בתי עסק כך שרצוי וכדאי שכרטיס החבר שתקבלו יהיה איתכם כל הזמן! אתם הרי לא רוצים לפספס מסאג` טוב נכון?

את רשימת בתי העסק וההנחות תוכלו למצוא בעמוד המבצעים של הלב הצהוב
-
לחצו כאן!

מתנה בפתיחת העונה

כל עונה, במשך ארבע השנים האחרונות, כל מי שנרשם ללב הצהוב קיבל מתנה מיוחדת עם הרשמתו. בשנים
האחרונות הסט היה בנוסף לסטיקרים למכונית, סט מיוחד של חולצה וצעיף בעיצוב חדש:

השנה, כל מי שנרשם יקבל חבילת שי מיוחדת הכוללת: חולצה לעונה החדשה בעיצוב חדיש ומיוחד, כובע מצחיה של הלב הצהוב וכל זה בצירוף כרטיס החבר המיוחד של הלב הצהוב.

לחצו כאן כדי להרשם למועדון האוהדים הלב הצהוב!

מפגשים בין שחקנים ואוהדים

במשך כל שנות פעילות המועדון, אחת הפעילויות המבוקשות ביותר והמיוחדות ביותר הם המפגשים הנערכים בין חברי המועדון אוהדי הקבוצה, לבין שחקני ומאמני הקבוצה. בשנים האחרונות נערכו מפגשים עם כל שחקני הקבוצה כאשר בשנים האחרונות נפגשו חברי המועדון עם יניב גרין, דריק שארפ, מייסיאו באסטון, שרונאס יאסיקביצ`יוס, פיני גרשון, אנתוני פארקר, טל בורשטיין, ניקולה וויצ`יץ` ועוד ועוד. פגישות כאלו נערכו גם לפני 3 שנים, כאשר אחת מהם היתה בין חברי המועדון לדורון שפר ויותם הלפרין, שחקני הקבוצה דאז. במפגשים אלו, הסגורים לתקשורת ולקהל הרחב נשאלות שאלות ע"י האוהדים, נערכים צילומים על האוהדים ואפשר לזהות הרבה רגש כאשר אוהדים סוף סוף פוגשים פנים מול פנים אל אליליהם. במפגשים אלו נפתחים כל הפתחים והם מלווים בהרבה הומור וצבע.

תפאורה וקישוט ההיכל

קופת הלב הצהוב, המורכבת מהתשלום השנתי של החברים במועדון האוהדים, מוקדשת כולה, אך ורק לרווחת האוהדים ולהטבות מיוחדות לחברים במועדון. אחד מהדברים הבסיסיים בעידוד קבוצת ספורט הוא תפאורת ההיכל וקישוטו. הלב הצהוב מממן ואחראי לכל מה שאתם רואים כל יום חמישי וראשון בהיכל נוקיה או על מסך הטלויזיה שלכם כאשר השער המרכזי שלו הוא שער 7. עשרות כרזות, דגלים, שלטים, תופים, אלפי בלונים והכל כמובן בצהוב ובכחול מייצרים את האוירה הטובה ביותר באירופה וגורמים לכל קבוצה שמגיעה לכאן לרעוד.

הסעות למשחקי חוץ

אחד מהדברים המאפיינים את מועדון הלב הצהוב מאז הקמתו הוא מתן שירותי הסעות למשחקי החוץ של הקבוצה אשר נערכים שלא באזור המרכז. ב-4 השנים האחרונות הוציא הלב הצהוב הסעה לחברי המועדון לכל משחק שנערך באולמות הגליל העליון, נהריה, אשקלון, חיפה וכל אולם נוסף מחוץ לגוש דן ואזור השרון. ההסעות שמארגנת העמותה הם לחברי המועדון בלבד אך כמעט תמיד מלאות עד אפס מקום, דבר היוצא ייחוד אדיר, שלא היה קיים לפני כן, כאשר לכל משחק חוץ של הקבוצה מגיעים עשרות אוהדים של אלופת אירופה כדי לעודד. בנוסף, הסעות אלו רוויות במורל גבוה ובכיף לכל אוהד, אשר מכיר אוהדים אחרים ומתחבר לחברי המועדון.

כרטיסים למשחקי חוץ בליגת העל

גם במשחקי חוץ רחוקים אשר יש הסעה וגם במשחקי חוץ באזור המרכז, מועדון הלב הצהוב מארגן כרטיסים לחברי המועדון בהנחות גדולות, כאשר ברוב המקרים, ניתנים הכרטיסים אפילו בחינם! כרטיסים אשר עולים לפעמים מחיר יקר מאד של 80-120 ש"ח לאולמות כמו מלחה, עולים לחברי הלב הצהוב בין 0-40 שקלים בד"כ, הנחות של בין 50-100 אחוז. בד"כ, לאוהד הרגיל, משחק בגליל העליון אשר כולל הסעה ומחיר מלא יכול לעלות למעלה מ-150 ש"ח. חברי הלב הצהוב מקבלים חינם את ההסעה ואת המחיר במחיר מצחיק, ולפעמים אף בחינם!

לחצו כאן כדי להרשם למועדון האוהדים הלב הצהוב!

טיסות וטיולים מאורגנים למשחק החוץ ביורוליג


בכל שנה מארגן מועדון האוהדים הלב הצהוב, בשיתוף עם הנהלת הקבוצה, חבילות ייחודיות לחבריו אשר מעוניינים לנסוע לעודד את הקבוצה במשחקי החוץ במסגרת היורוליג. חברי המועדון מקבלים הנחות לחבילות המוצעות. הלב הצהוב גם מארגן את התפאורה והעידוד במשחקי החוץ של הקבוצה ביורוליג ע"י ציוד מאורגן המגיע עם הטיסה, דבר שנותן לקבוצה תחושת בית גם כאשר הם נמצאים אלפי קילומטרים מת"א.


מלחמה באלימות בספורט

בשנים האחרונות, החלה לצערנו,האלימות בספורט על גווניה ורבדיה השונים להתפשט כאש בשדה קוצים במגרשי הספורט השונים בארץ. לנו, האוהדים השפויים והנאמנים של מכבי תל אביב, תפקיד מכריע במלחמה החשובה נגד האלימות בספורט ולמען עידוד הוגן נטול הסתה וגזענות. בהזדמנות זו, אנו פונים לכולם בבקשה להתרכז בעידוד הקבוצה ולא בהקנטת היריב. מעבר לכך שהדבר מנוגד לרוח הספורט שלשמה אנו מתכנסים במגרשים השונים, אין בכך שום תועלת לקבוצה אתה אנו אוהבים. הלב הצהוב הציב לעצמו מטרה שלא לתת יד לתופעה מכוערת זו ולצאת לדרך אחרת, שונה ותרבותית בעידוד קבוצתינו האהובה.לחצו כאן כדי להרשם למועדון האוהדים הלב הצהוב!

טורנירי כדורסל

בכל שנה נערכים מספר טורנירי כדורסל בין חברי המועדון. הטורניר הגדול והשנתי של המועדון נערך בחנוכה, וזוהי מסורת שנמשכת כבר השנה השלישית ברציפות כאשר הטורניר המאורגן ע"י נציגי המועדון משמש במה לכדורסלנים צעירים ומבוגרים כאחד לנסות להיות יום אחד כוכבים על המגרש. בשנתיים האחרונות נחל הטורניר הצלחה כבירה, סוקר ע"י כלי התקשורת בישראל ונערך כמובן בהשתתפות נציגי הקבוצה, הדלקת נרות ע"י יו"ר המועדון, מר שמעון מזרחי, מפגש קצר עם השחקנים ופיקנטריות כגון תחרות שלשות בין שחקני עבר, שיפוט ע"י שחקני עבר של הקבוצה וגם תרומה לקהילה ע"י זימון מקהלת ילדים קשיי קליטה לשירת שירי החג. בנוסף, חולקו גביעים ופרסים לקבוצה המנצחת.

הקול של האוהדים

כחלק מפעילות הלב הצהוב, יוצא הלב הצהוב בקריאות חשובות, אם זה בתחום האוהדים ואם זה בתחום הקבוצה, כאשר הוא משמש כקול הקורא של עשרות אלפי האוהדים. לפני שנתיים אירנגה העמותה הפגנה שקראה לראשי המועדון לפתור את המחלוקות בניהם ולמוני פנאן להשאר בקבוצה, כאשר בתחילת העונה רצה לעזוב. בנוסף להפגנה, נשלחו למוני עשרות מכתבים שנאספו ע"י האוהדים, ציורים, שירים ובקשות חזורות ונשנות, ובסופו של דבר המהלך הזה השפיע על מוני להשאר בקבוצה, כאשר לפי דבריו: "לא יכולתי להתעלם מאהבת האוהדים בראשות הלב הצהוב".

בשנים האחרונות, כאשר מכבי היא משתתפת קבועה במשחקי הפיינל פור, והמחירים מרקיעי שחקים, מועדון הלב הצהוב משיג לחבריו הנחה משמעותית. כך נעשה בפיינל פור בת"א בשנת 2004 לשערים העליונים, כך נעשה לפיינל פור בבולוניה בשנת 2002 וכך נעשה לפיינל פור בפאריז בשנת 2001. הלב הצהוב משמש כקול האוהדים ועובד בשיתוף עם הקבוצה!

לחצו כאן כדי להרשם למועדון האוהדים הלב הצהוב!

מוצרי עידוד בהנחה

בנוסף לתפאורה וקישוט ההיכל הממומן ע"י הלב הצהוב, מוצרי העידוד של הלב הצהוב נמכרים גם במהלך העונה. חולצות, צעיפים, כובעים ועוד נמכרים במהלך העונה והמשחקים, כשחברי המועדון נהנים מהנחה על המוצרים האיכותיים. במהלך העונה הקרובה נשדרג את הנושא ונפרסם המון מוצרים חדשים שינתנו לקנייה גם דרך האתר.

התהלוכה וההפגנה מול שגרירות ספרד

במהלך עונת 03/04 נערכה תהלוכה והפגנה אל מול משרדי השגרירות הספרדית לאחר שקבוצת ולנסיה שהיתה אמורה להגיע למשחק חשוב בהיכל נוקיה, סירבה להגיע עקב סיבות בטחוניות. מועדון הלב הצהוב ארגן את התהלוכה וההפגנה שקיבלה הדים רבים בכל כלי התקשורת בארץ ואפילו באירופה. ביום המשחק הגיעו אוהדי הקבוצה לאימון אשר נערך באולם והפגינו נוכחות עם שלטים, דגלים ושירים על הנושא. ראש עירית ת"א, רון חולדאי, הגדיר את המעשה כ"הפגנת אומץ ורוח לאומית" של אוהדי מכבי ת"א ובראשם מועדון האוהדים הלב הצהוב. לאור מהלכים אלו התכנסה בברצלונה ישיבה מיוחדת של הנהלת היורוליג שקבעה פה אחד כי הפיינל פור יערך כמתוכנן בת"א, והעניקה ניצחון טכני 0-20 למכבי על ולנסיה.

הגרלות לטיסות למשחקי חוץ

נסיים עם אחת ההטבות שאיפיינה את מועדון הלב הצהוב במשך השנים. מדי משחקי הבית של הקבוצה בהיכל נוקיה, לפני תחילת המשחק, מתקיימת הגרלה בין חברי המועדון כאשר הזוכה טס עם הקבוצה למשחק חוץ ביורוליג. הגרלות אלו נערכו ב-4 השנים האחרונות כאשר עד היום טסו למעלה מ-40 אוהדים חברי מועדון הלב הצהוב, לחו"ל למשחק חוץ עם הקבוצה! ההגרלות נערכות יחד עם שחקן עבר של הקבוצה המוזמן ע"י הלב הצהוב לצורך ההגרלה ומתארח למשחק אחד אצל אלופת אירופה, דבר שהוא חלק מחיזוק הקשר בין שחקני העבר למועדון הכדורסל ולאוהדיה ע"י מועדון האוהדים הרשמי, הלב הצהוב.

בוב גריפין עם נציגי הלב הצהוב בזמן ההגרלה


אחרי שקראתם את כל מה שלמעלה, ואתם אוהדים של מכבי ת"א, אתם בוודאי מבינים כי ההרשמה למועדון האוהדים של מכבי משתלמת לא רק כספית (במאות שקלים), אלא גם חווייתית ורגשית. להיות חלק מהלב הצהוב ייתן לכם את כל מה שאתם צריכים בתור אוהדי הקבוצה, ייתן מענות לשאלות, לבקשות, להערות ולהארות. אנחנו כאם בשבילכם, הצטרפו אלינו ותהיו חלק מהמועדון הרשמי של אלופת אירופה!

לחצו כאן כדי להרשם למועדון האוהדים הלב הצהוב!

  הוסף תגובה גרסה להדפסה שלח כתבה לחבר לדיון בפורום  

   תגובות: (7)

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאים הבאים:
אין לפרסם באתר Maccabifans תגובות המפירות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות גזעניות, תגובות המוציאות לשון הרע, תגובות בעלות אופי מיני, תגובות המעודדות לביצוע הסתה, תגובות הפוגעות בפרטיות, תגובות הפוגעות ברגשות הציבור ותגובות המפירות זכויות קניין רוחני. למען הסר ספק, הנושא באחריות הבלעדית לתוכן התגובה המפורסמת הוא כותב התגובה, ואתר Maccabifans שומר לעצמו את הזכות שלא לפרסם את התגובה ו/או חלקה ו/או למחוק תגובות שפורסמו וכן למסור את פרטי כותב התגובה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי של האתר.

 
הרשמה ללב הצהוב
  מאת: פארקרונית מס` 1

ברוך תתבייש
  מאת: אוהד

תעדכנו אותנו!
  מאת: רעותיצהובה

שאלה חשובה - כנסו
  מאת: מכביסט בנשמה

 
 יומן ארועים 
  תוצאות Live
 
 |  כל התוצאות 
      
  
         
לטורים נוספים  
האקס והפקטור
לא יהיה קל, אבל זה לא בלתי אפשרי. מכבי יודעת את ...
מאת: משה חפץ
הרגע הוא הרגע שלא יחזור
הפגרה היא הזמן של מכבי לסגור כמה קצבות. השאלה מה ...
מאת: תמיר משה
דרוש נס חנוכה
מכבי אלקטרה ת"א תשתתף מחר בהגרלת הטופ 16 של ...
מאת: משה חפץ
משהו חדש מתחיל
משהו חדש מתחיל אצל מכבי עכשיו הקבוצה נראית טוב ...
מאת: מני ארנוס
קיץ של היסטוריה
במהלך הפגרה איש הנוסטלגיה שלנו, אורן דניאלי, יצר את ארכיון הוידאו הגדול ביותר ...
מאת: MF News   תאריך: 2/8/2011    |   
ארכיון נוסטלגיה
הקבוצה  |  יורוליג  |  אדריאטית  |  ליגת העל  |  גביע המדינה  |  גלריית התמונות  |  נוסטלגיה  |  מגזין  |  פורום  |  האתר הרישמי  |  אזור הוידאו

אתר האוהדים הרשמי - מכבי אלקטרה תל אביב בכדורסל: סיקורים, תמונות, ווידאו, כתבות, חדשות, אוהדים כותבים, אירוח שחקנים, פורום שיחות וקהילה. כל הזכויות שמורות
עמוד ראשי  |  שמור כדף הבית  |  הוסף למועדפים  |  כתבו לנו  |  Powered & Designed By Art-Up, Nir Eager & Yiftach Hazan